Bonusový EBOOK s podkladmi k strihom, postup šitia, obrazové inšpirácie ako šaty dopĺňať a nosiť, i ďalšie inšpirácie na šaty s puf rukávmi.Malá brožúrka pre plánovanie Vašich šijacích projektov :)

NÁPLŇ

Pripravila som vám nový strih na letné šaty s obľúbenými puf rukávmi. Šaty sú doplnené o ženský hravý detail v podobe volánu na sukni.

So strihom sa viete vyhrať a okrem šiat vo veľkosti XS - XXL si viete jednoducho ušiť krátky top s objemnými riasenými rukávmi alebo sukňu s volánom.

Takto viete top dopĺňať o sukne a nohavice, ktoré v šatníku už máte a rovnako sikňu dopĺňať o tričká, topy, či košele, ktoré už máte.

Pre mňa je tento strih zosobnením letnej pohody a veselosti.

Šaty viete krásne kombinovať a obliecť na potulky mestom, prechádzku na pláži či v nich rozžiariť letné terasy pri stretnutí s priateľmi.

A taktiež som vám urobila ebook, v ktorom nájdete postup šitia šiat, a info o spotrebe a polohovaní strihových dielov. Doplnila som vám bohatú obrazovú prílohu aby ste videli potenciál týchto šiat v stylingu.

Zároveň vám sem pridávam ebook DIÁRIK ŠITIA na vaše ďalšie šijacie projekty.

A tiež strih na Top Valeria s viazačkou, ktorý sa vám bude krásne hodiť napríklad aj k tejto sukni, ak sa rozhodnete ušiť si len spodný diel :)

Prístup sem je len váš, pýtajte sa ak vás niečo zaujíma, ak by vás niečo potešilo.

Prístup do tohto programu platí 30 dní od zakúpenia. Odporúčam preto stiahnuť si všetky podklady čo najskôr nech nezabudnete.

Všetky autorské strihy Kurzy Módy sú určené výhradne na súkromné použitie a nesmú byť použité na biznis účely.


MOŽNOSTI PLATBY