Bonus

Podklady k strihu vo forme ebook, nájdete v ňom ako strih zložiť, obrazový postup šitia NOHAVÍC DORIS , inšpirácie na styling. Ako bonusový strih vám pridávam Top VALERIA vo veľ. S - XL vo formáte PDF na stiahnutie.

Pridávam vám sem i plnú verziu šitia nohavíc so všetkým, čo sa na youtube nezmestilo. Nech máte nohavice čo najkrajšie ušité :)

EBOOK


Malá brožúrka pre plánovanie vašich šijacích projektov, vo formáte PDF :)NÁPLŇ

Strih na NOHAVICE DORIS je nadčasový, univerzálny a perfektný do kapsulového šatníka. Je to strih na univerzálny kúsok, ktorý viete kombinovať s tielkami, topmi, košeľami i korzetovými topmi a obzvlášť ich oceníte počas letných dní. Viete ich nádherne meniť výberom rozmanitých látok, skrátiť do veľkosti šortiek či jednoducho upraviť na širokánske palazzo nohavice.

Ja som Doris šila z ľanu a vám odporúčam tiež siahnuť po ľane, pretože sa v tomto materiáli budete cítiť výborne a na leto nič lepšie ako ľan neexistuje :) Ľan má neskutočné množstvo skvelých vlastností, je antibakteriálny, priedušný, príjemne vás ochladí počas teplých dní a čím viac ho budete nosiť tým jemnejší a poddajneší sa stane.

V ebooku nájdete okrem spotreby, obrazového postupu šitia a inšpirácií ako tento model nosiť a kombinovať i odporúčania na ďalšie materiály z akých ho viete ušiť.

Model je skutočne nenáročný na ušitie, a výsledok vás očarí.

Na stiahnutie strihu a všetkých materiálov máte 7 dní od zakúpenia

Pridala som vám sem na marec i plnú verziu šitia nohavíc, kde nájdete aj detaily, ktoré sa na youtube nedostali.

Zároveň vám sem pridávam ebook DIÁRIK ŠITIA na vaše ďalšie šijacie projekty.

A ako darček teraz získate i obľúbený strih na TOP VALERIA, ktorým viete krásne doplniť i tieto nohavice.

Prśtup do tohto programu platí 7 dní od zakúpenia. Odporúčam preto stiahnuť si všetky podklady čo najskôr nech nezabudnete.

Všetky autorské strihy Kurzy Módy sú určené výhradne na súkromné použitie a nesmú byť použité na biznis účely.


MOŽNOSTI PLATBY