BONUS


Podklady k strihu vo forme ebook, nájdete v ňom ako strih zložiť, obrazový postup šitia TOPU DORIS, inšpirácie na styling. Ako bonusový strih vám pridávam obľúbené ŠATY ZAMATKY vo veľ. S - XL vo formáte PDF na stiahnutie.

Pridávam vám sem i plnú verziu šitia topu so všetkým, čo sa na youtube nezmestilo. Nech máte topy čo najkrajšie ušité :)
EBOOK


Malé brožúrky pre plánovanie vašich šijacích projektov :)


NÁPLŇ

Strih na TOP DORIS je nadčasový, univerzálny a perfektný do kapsulového šatníka. Je to strih na univerzálny kúsok, ktorý viete kombinovať s nohavicami i sukňami a obzvlášť ho oceníte počas letných dní. Viete ho nádherne meniť výberom rozmanitých látok.

Ja som Doris šila z ľanu a vám odporúčam tiež siahnuť po ľane, pretože sa v tomto materiáli budete cítiť výborne a na leto nič lepšie ako ľan neexistuje :) Ľan má neskutočné množstvo skvelých vlastností, je antibakteriálny, priedušný, príjemne vás ochladí počas teplých dní a čím viac ho budete nosiť tým jemnejší a poddajneší sa stane.

V ebooku nájdete okrem spotreby, obrazového postupu šitia a inšpirácií ako tento model nosiť a kombinovať i odporúčania na ďalšie materiály z akých ho viete ušiť.

Model je skutočne nenáročný na ušitie, a výsledok vás očarí.

Na stiahnutie strihu a všetkých materiálov máte 30dní od zakúpenia

Pridala som vám sem na marec i plnú verziu šitia topu, kde nájdete aj detaily, ktoré sa na youtube nedostali.

Zároveň vám sem pridávam ebook DIÁRIK ŠITIA na vaše ďalšie šijacie projekty.

A ako darček teraz získate i obľúbený strih na ŠATY ZAMATKY, ktoré sú mimoriadne krásne i z teplákoviny.

Prístup sem je len váš, pýtajte sa ak vás niečo zaujíma, ak by vás niečo potešilo.

Prśtup do tohto programu platí 30 dní od zakúpenia. Odporúčam preto stiahnuť si všetky podklady čo najskôr nech nezabudnete.

Všetky autorské strihy Kurzy Módy sú určené výhradne na súkromné použitie a nesmú byť použité na biznis účely.


MOŽNOSTI PLATBY