Bonus

Podklady k strihu vo forme ebook, nájdete v ňom ako strih zložiť, obrazový postup šitia šiat, inšpirácie na styling. Ako bonusový strih vám pridávam obľúbené ŠATY ZAMATKY vo veľ. S - XL vo formáte PDF na stiahnutie.

Pridávam vám sem na mesiac marec i video venované detailnému postupu všívaniu vreciek, nech šatom dodáte i tento milý detail :)EBOOK


Malé brožúrky pre plánovanie vašich šijacích projektov :)


NÁPLŇ

Strih na jarné šaty ušité za 10 minút som nazvala ASYMETRICKÉ ŠATY AGÁTA. Je to univerzálny strih na každodenné šaty, ktorý viete obmieňať výberom rozmanitých látok.

Či siahnete po teplákovine a ušijete pohodlné šaty aby ste aj doma boli šik, alebo zvolíte zaujímavú látku Punto di Roma a vytvoríte pôsobivý model s nádherným vzorom, alebo pokojne siahnite i po svetrovine a modelu tak vdýchnete úplne nový rozmer.

Vytvorila som vám strih na šaty, ktoré viete nosiť v každom ročnom období, na rozmanité príležitosti a v ktorom budete vždy vyzerať rafinovane šik.

Model je skutočne absolútne nenáročný na ušitie, a výsledok vás očarí.

Strih v sebe skrýva asymetrické detaily a práve tie robia zo šiat výnimočný model. Navyše som vám sem pridala i video ako šaty doplniť vreckami vo švíku pre všetky z vás, ktoré milujete modely s krásne vypracovanými vreckami.

Na stiahnutie strihu a všetkých materiálov máte 30dní od zakúpenia strihu, prosím, myslite na to.

Prvý mesiac si tu zároveň nájdete bonus v podobe videa AKO VŠÍVAŤ VRECKÁ DO ŠIAT. Je to spôsob ako to robím ja, myslím si, že vám pomôže nielen pri týchto šatoch ale i pri vašich ďalších projektoch.

Zároveň vám sem pridávam ebook DIÁRIK ŠITIA na vaše ďalšie šijacie projekty.

A ako darček teraz získate i obľúbený strih na ŠATY ZAMATKY, ktoré sú mimoriadne krásne i z teplákoviny.

Prístup sem je len váš, pýtajte sa ak vás niečo zaujíma, ak by vás niečo potešilo.

Prístup do tohto programu platí 30 dní od zakúpenia. Odporúčam preto stiahnuť si všetky podklady čo najskôr nech nezabudnete.

MOŽNOSTI PLATBY