FASHION DIÁR


UKÁŽKA


NÁPLŇ KURZU


Diár, ktorý som pre vás zostavila a navrhla tak, aby vám pomohol pri vytváraní vašich vlastných kolekcií a zároveň umožnil nahliadnuť, čo všetko taká príprava kolekcie či modelu obnáša. Nájdete tu strany venované textilným materiálom, potlačiam, rozmanitým typom odevov či doplnkov.

Súčasťou sú rôzne plánovače kolekcie, či šatníku, kalendár prehliadok či iných fashion podujatí.

Ak by ste si radi v budúcnosti vami navrhnuté modely i ušili, nájdete v diári strany venované príprave pred šitím i rôznym dokumentáciam, ktoré k šitiu patria.


A na záver som vám pridala aj zaujímavosti týkajúce sa budovaniu značky a jej identite, pre tie z vás, ktoré by rady v budúcnosti mali svoju vlastnú značku.


Diár je robený tak, aby bol nápomocný a príjemný na použitie začiatočníkom, ale zároveň naplnil očakávania aj tých, ktorí sa dizajnovaniu už venujú a radi by napredovali.

Stačí si ho pohodlne stiahnuť. Tento je v digitálnej podobe, takže ho môžete krásne využiť aj pokiaľ chcete svoje návrhy dizajnovať v grafických programoch. Zároveň vám táto online forma diára umožňuje vytlačiť si strany s postavami opakovane a tak ho môžete neustále dopĺňať.

Prístup na stiahnutie sú 2 dni od zakúpenia.


Nech vám prinesie príjemné a radostné chvíle.

PREHĽAD PREDNÁŠOK


  STIAHNUŤ DIÁR
Available in days
days after you enroll

MOŽNOSTI PLATBY